Jak probíhá výroba?

Vy si objednáte

  • Hned na začátku si zvolíte typ mikiny, který preferujete. Následně si vyberete velikost. S jejím určením vám pomohou naše velikostní tabulky. Prosíme, věnujte výběru správné velikosti dostatečnou pozornost. Připravili jsme pro vás i přesný návod, jaké míry potřebujete znát.
  • Dále pro nás máte určitě připravenou vybranou fotku. Pokud si nejste jistí, zda bude v dostatečné kvalitě, projděte si raději tipy, jak vybrat správnou fotku
  • V tuto chvíli již nic nebrání tomu, abychom začali mikinu s vaší fotkou připravovat a vy si můžete dát kávu a těšit se na výsledek. Co se pak děje u nás?

My vyrobíme

  • Nejprve grafička připraví veškerá data. Pokud jste si zvolili variantu se zasláním náhledu mikiny, pošleme vám ho. Vypadá to parádně, že? Tedy předáváme vše do výroby.
  • Tam si holky vše vytisknou, připraví si látku a díky sublimaci na ni tisk přenesou. Co to znamená? Jednoduše to, že vaše fotka se stává nedělitelnou součástí látky, jejích vláken. Potisk se vám nikdy neoloupe, nikdy nepopraská, nevybledne. A dokud budete mikinu mít, budete mít i potisk. Tato metoda nám navíc umožní mít potištěno 100% plochy. Žádné viditelné ohraničení, žádná lesknoucí se místa. Nic takového u nás nečekejte.
  • Fajn, máme vše na látce, ale co dál? Přece zapojit do příběhu i naše úžasné švadlenky. S nejlepší péčí pro vás jednotlivé díly mikiny vystříhají z látky a sešijí.
  • Jsme u konce, máme hotovo! Mikina je připravená, zabalená a vybraným způsobem dopravy letí k vám. Nebojte, nemusíte stát každý den u okna a vyhlížet kurýra. Dáme vám vědět, že ji posíláme.

Máte jakékoli dotazy?

Jsme zde pro vás a vše zodpovíme. Věnovat se vám bude Lenka. Zastihnete ji buď na telefonu 728 565 677 (po - pá: 8:00 - 16:00) nebo na e-mailu objednavky@mojemikina.cz .